Xbox One X nominowany w kategorii najlepszego sprzętu na Game Critics Awards E3 2017

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wśród wyróżnionych znalazły się także ekskluzywne tytuły Microsoftu.

Od 15 lat Game Critics Awards przyznaje nagrody w branży gier wideo. Tytuły, które zostały przed premierą zaprezentowane na targach Electronic Entertainment Expo w Los Angeles mają szansę na zdobycie wyróżnienia.

Nagrody Game Critics Awards E3 2017 zostaną rozdane w 17 kategoriach. Jedną z nich jest najlepszy sprzęt, gdzie znalazła się tegoroczna konsola Microsoftu – Xbox One X. Wśród konkurentów znajdują się jedynie akcesoria gamingowe, jak headsety Astro i Razera, myszka od Logitecha oraz urządzenie VR od DisplayLink.

Oprócz pozostałych wyróżnień Microsoftu znajdziemy ekskluzywne Sea of Thieves. Tytuł od Rare nominowany został w dwóch kategoriach: Najlepsza oryginalna gra oraz Najlepsza gra sieciowaForza Motorsport 7 znalazła się w propozycji do Najlepszej gry wyścigowej. W sumie Microsoft otrzymał jedynie 4 nominacje. Zaszczycony może być Ubisoft zgarniając aż 14 nominacji.

 

Laureatów Game Critics Awards wybierają przedstawiciele kilkudziesięciu mediów amerykańskich powiązanych z grami komputerowymi. Sama ceremonia prowadzi więc do wyłonienia gier, które cieszą się największym zainteresowaniem ze strony mediów branżowych.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: