Xbox One X w standardowej wersji droższy od edycji Project Scorpio

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Można składać już zamówienia pre-orderowe na konsole Xbox One X. Znana jest także jej cena.

Za niemal ponad miesiąc swoją światową premierę (także w Polsce) będzie miała konsola Xbox One X. W ten sam dzień otrzymamy możliwość nabycia standardowej wersji oraz limitowanej edycji Project Scorpio, skierowanej dla największych fanów marki i samego urządzenia. W przypadku Standard Edition, zamówienia ruszyły dopiero dziś, tak jak zapowiadaliśmy wczorajszego wieczora. Jak się okazuje, jest ona nieco droższa, co może się wydawać trochę dziwne. Zazwyczaj to limitowane modele są bardziej kosztowne niż zwykłe wydanie. W tym przypadku jest to różnica 100 złotych, a to znaczy, że za Xbox One X (standardowe) zapłacimy 2199 złotych. Dla porównania, Scorpio Edition dostępne było w cenie 2099 zł.

Oczywiście oba modele prócz malowania nie różnią się od siebie. Wyposażone są w te same komponenty i bonusy, jak próbny abonament Xbox Live Gold czy Xbox Game Pass na 1 miesiąc. Jedynie Scorpio Edition ma w zestawie pionową podstawkę, dzięki której ustawimy konsolę wertykalnie.

Zamówienia możecie składać w sklepie Microsoft lub szukać w sieciach handlowych, które współpracują z polskim odziałem MS (Media Markt, Media Expert, RTVEuroAGD, NeoNet, Saturn). Tam cena może różnić się od tej w sklepie Microsoftu, choć ta przy Project Scorpio Edition nie zmieniła się.

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: