Xbox One S z telewizorem w świątecznej ofercie sieci Orange

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Świąteczna oferta oferuje zestaw z bestsellerową konsolą i grą Assassin’s Creed Origins wraz z 32″ telewizorem firmy Samsung.

Konsole do gier możemy znaleźć nie tylko w sklepach, ale także w polskich sieciach telekomunikacyjnych. Firma Orange przygotowała pakiet kilku usług, w ramach której znajdziemy internet domowy, telewizję czy abonament komórkowy. Oferta ta dotyczy klientów, którzy nie posiadali wcześniej internetu domowego lub zmieniają technologię na Światłowód Orange. Dodatkowo, każdy nabywca świątecznej oferty otrzyma telefon Samsung J3 w prezencie.

Z reklamy wynika, że cena zestawu kosztuje 49 złotych, ale nie jest tu wliczony koszt abonamentu. Co więcej, okres umowy za usługi telekomunikacyjne wynosi 24 miesiące, zaś raty za konsolę i telewizor spłacamy aż przez 4 lata. Czy zestaw jest opłacalny? Po części tak, ponieważ cena za proponowany Samsung M5602 to aktualnie 1599 złotych, a konsola One S  z Assassin’s Creed Origins kosztuje 999 złotych. W sumie oszczędzamy blisko 250 złotych i otrzymujemy gratis telefon Smsung J3.

Pamiętać należy także o abonamencie zawieranym na 24 miesiące. Orange oferuje dwa typy rachunków: numer komórkowy + telewizja w cenie 79,99 złotych lub internet + telewizja + numer komórkowy w cenie 99,99 złotych.

Więcej szczegółów możecie znaleźć na stronie www.orange.pl.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: