Xbox One S pod choinkę? Sprawdź przygotowane zestawy!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jeżeli zastanawiacie się nad prezentem pod choinkę dla kogoś bliskiego, bądź siebie samego i bierzesz pod uwagę konsolę Xbox One S, to jest to naprawdę dobry moment. Microsoft oferuje teraz aż osiem zestawów z grami, czy limitowanymi malowaniami konsol oraz kontrolerów.

Pamiętajcie, że prócz nowego, smuklejszego wyglądu oraz limitowanego malowania Xbox One S oferuje co nieco nowych funkcji takich jak odtwarzanie dysków Blu-ray w 4k czy wspiera HDR w wybranych grach, a pojemność dysku wynosi nawet do 2TB. Brzmi nieźle, prawda? Do tego dochodzi jeszcze nowy, odświeżony i usprawnimy kontroler. Nie pozostaje więc nic innego jak zapoznać się z dostepnymi w sprzedaży bundlami:

Xbox One S Gears of War 4 Limited Edition Bundle
Tutaj czekają na nas trzy limitowane wersje, te są dostępne w zależności od wybranego wariantu w wersjach: 2TB, 1TB, 500GB. Wybierając tę o której najgłośniej, czyli czerwoną otrzymamy dysk z pojemnością 2TB, białe malowanie dostaniemy z dyskiem 1TB a niebieską w wariancie 500GB.
gears-of-war-4-bundle-compilation

Xbox One S Battlefield 1 Bundle
Tutaj będzie bardzo podobnie, również znajdziemy trzy opcje do wyboru, każda z innym wyglądem, jendak tylko w dwóch pojemnościach. Tą w barwach wojskowych otrzymamy z konsolą 1TB, natomiast szarą i białą z dyskiem 500GB.
xbox-one-s-battlefield-1-special-edition-bundle-1tb

Xbox One S FIFA 17 Bundle
Z najnowszą FIFĄ otrzymamy jedynie zwykłą konsolę Xbox One S, do wyboru 500GB oraz 1TB, gdzie przy tej droższej wersji otrzymamy również dodatkową zawartość do gry.
fifa17herowhite2
Minecraft Favorites Bundle
To już ostatni z osmiu przygotowanych dla graczy zestawów. Sytuacja podobna do bundla z FIFĄ, z tym że konsola dostępna jest tylko z dyskiem 500GB, grą oraz spora dawką dodatków.

xboxones_500gbconsole_minecraft-favorites-bundle

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: