W czarny piątek Xbox był najlepiej sprzedającą się konsolą

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Xbox One wygrywa sprzedaż Online!

Ciężko o inną wiadomość z tak dobrą promocją konsoli Microsoftu. Firma Adobe śledziła dane rynku amerykańskiego w dni szalonych wyprzedaży i podzieliła się wynikami.

Jeżeli chodzi o urządzenia elektroniczne, Xbox znalazł się na 5 miejscu. W czołówce znalazły się takie urządzanie jak iPady od Apple, telewizory 4K Samsunga, MAcBooki i telewizor firmy LG. Oznacza to, że Xbox był najlepiej sprzedającą się konsolą w czasie Black Friday i Cyber Monday, a także w dzień po Święcie Dziękczynienia, który jest jednym z najważniejszych dni handlowych w Stanach Zjednoczonych.

Jak podaje firma Adobe, konsola Microsoftu miała najlepszą sprzedaż w promocyjnym okresie, jednak to Sony ma przewagę w dniach pomiędzy 1  i 24 listopada wraz ze swoim PS4 Pro. Xbox jest tuż za nim.

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””]


[/ad]

Jeśli chodzi o gry to pierwsze miejsce miało Pokémon Sun and Moon na Nintendo. Drugie miejsce zajął Call of Duty: Infinity Warfare.

W sam czarny piątek amerykanie wydali w sumie 3.34 billionów dolarów klikając na kup teraz w internetowych sklepach. Przebili tym samym Cyber Monday, który poprzednio przynosił najwięcej dochodów.

Znalezione obrazy dla zapytania xbox one s

» Zobacz również: LEGO Worlds – twórz co chcesz bez ograniczeń!

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: