Animowane tło na Xbox One? Proszę bardzo!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Pragnęliście ustawić na swojej własnej konsoli animowane tło? Jest więc taka możliwość!

Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja działająca w ramach UWP, o którym parę razy już pisaliśmy. Jeżeli nie wiecie co to takiego, to w skrócie są to aplikacje wydane na wiele rodzajów urządzeń (w tym Xbox) poprzez platformę i sklep Micorosft. Przejawów przeróżnych pomysłów trochę już było, począwszy od prostych aplikacji do słuchania muzyki w tle aż po emulatory ośmiobitowych konsol. Stety-niestety, te zbyt szalone, naruszające pewne zasady, zostają usuwane przez moderację. Nie wiem, jak to jest w przypadku opisywanej aplikacji, jak długo jest już dostępna (ale chyba dosyć długo), ale u mnie zachodzą pewne podejrzenia.

Oprócz wspomnianych animowanych teł, znajdziemy tam masę gotowych tapet z gier, czy wizerunkami modelek. W moim odczuciu wygląda to na nie do końca legalne ze strony twórców. Jednakże nie znam się, mam wiedzy w tych tematach, więc są to jedynie takie moje spostrzeżenia.

Z drugiej strony patrząc jest to dobra opcja, przede wszystkim dla osób mniej obeznanych w obsłudze programów graficznych, by podobne tło przygotować samemu, nie wątpliwie jest to tez wygodne i może pozwolić zaoszczędzić całkiem sporo czasu.

Pewnie chcecie już wiedzieć o jaką aplikacje się rozchodzi. Mam tu na myśli „Theme my Xbox”. Dostępna jest ona po ręcznym wyszukaniu tej frazy w sklepie z widoku konsoli.

> > ZOBACZ NASZĄ RECENZJĘ CUPHEAD < <

Efekt, jaki udało mi się uzyskać, możecie zobaczyć na poniższym nagraniu:

Jak Wam się to podoba, może też znacie jakieś ciekawe aplikacje na konsolę Xbox one?

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: