Xbox pokazuje, jak samodzielnie naprawić kontroler

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Twój kontroler utracił już gwarancję i wymaga naprawy? Zobacz, jak zrobić to samodzielnie!

Zgodnie z informacjami podanymi na Twitterze przez użytkownika @wrog, Xbox Support oficjalnie podzielił się właśnie dwoma poradnikami video, jak samodzielnie w domu naprawić swój kontroler do konsoli, gdy ten ulegnie uszkodzeniu. Oczywiście mówimy tu tylko o sprzęcie, który stracił już swoją gwarancję, a naprawa polega na wymianie poszczególnych elementów.

Na stronie wsparcia technicznego widnieje wzmianka, że części zamienne można nabyć w Sklepie, pisanym przez wielką literę. Póki co wygląda to na ogólną informację, że zamienniki elementów kupimy w dowolnie wybranym przez nas miejscu w sieci, aczkolwiek kto wie, czy te nie pojawią się w oficjalnej dystrybucji. Dzięki temu można by zdobyć oryginalne, sprawdzonej jakości części.

Na chwile obecną poradniki obejmują kontrolery w wersji Xbox Series X|S oraz Elite Series 2 Controller. Więcej na temat powyższych napraw znajdziecie już bezpośrednio na stronie Xbox Support w zakładce „Using Xbox replacement components”.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: