Xbox na T-Mobile Warsaw Games Week 2016

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wielkie święto graczy nadchodzi! Już od 13 do 16 października, odbędą się targi gier T-Mobile Warsaw Games Week 2016. Druga edycja imprezy będzie pod każdym względem WIĘKSZA – więcej dni, większa powierzchnia targów, więcej wystawców, a przede wszystkim więcej atrakcji dla graczy w każdym wieku!
Kto z Was był na pierwszej, zeszłorocznej edycji, ten wie, że było warto. Masa przedpremierowych gier, atrakcji, ciekawych przedmówców czy możliwość zobaczenia ekipy Xbox XY. W tym roku targi Warsaw Games Week wracają z większą siłą oraz większą przestrzenią dla graczy!

Co w tym roku przygotował dla nas Microsoft?
Po dzisiejszej konferencji prasowej wiemy już wszystko! Na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 Microsoft zaprezentuje najlepsze gry tego roku na wyłączność dla konsoli Xbox One, jak również najistotniejsze premierowe tytuły. Na stoisku o powierzchni ponad 1000 m2 do użytku odwiedzających udostępnionych zostanie ponad 200 stanowisk do gry, w tym nowe konsole Xbox One S – jedyne dostępne na rynku konsole do gier oferujące treści rozrywkowe w jakości 4K Ultra HD – oraz komputery PC z Windows 10 na pokładzie, wyposażone w grywalne wersje najnowszych tytułów na wyłączność z serii Xbox Play Anywhere oraz liczne pokazy przedpremierowe, konkursy i atrakcje dla publiczności. W części dedykowanej graczom dostępne będą stanowiska z grywalnymi wersjami Gears of War 4, Forza Horizon 3, FIFA 17 czy Minecraft. Wyłącznie na strefie Xbox, po raz pierwszy dla szerokiej publiczności, udostępniona zostanie strefa rozgrywek wieloosobowych w przedpremierową wersję gry Battlefield 1. Wśród gier dopiero zapowiadanych, pojawi się również tytuł ekskluzywny dla Xbox One – Dead Rising 4. Dodatkowo, na strefie powstanie między innymi część motoryzacyjna, w której fani wyścigów będą mieli możliwość zagrać w grę Forza Horizon 3 na konsolach Xbox One wyposażonych w symulatory wyścigowe z prawdziwego zdarzenia. Całość uzupełni strefa rozrywkowa dla najmłodszych graczy, z tytułami ruchowymi Dance Central Spotlight i Kinect Sports Rivals wykorzystującymi sensor Kinect dla konsoli Xbox One.

Wybierzecie się na tegoroczne targi WGW? Wydarzenie odbędzie się pomiędzy 13-16 października, bilety możecie kupić klikając tutaj. My będziemy i gorąco polecamy! Przypomnijmy sobie teraz w skrócie jak to wyglądało rok temu:

Autor wpisu:

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: