Xbox na Gamescom

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Gamescom nadhcodzi wielkimi krokami. Wraz z nim największa strefa Xbox w historii oraz wiele gier, zapowiedzi oraz atrakcji.

Tradycyjnie już Gamescom odbędzie się w Koelnmesse w Kolonii w Niemczech, od 23 do 27 sierpnia. Poza oczywiście Recjami i transitami w sieci, na miejscu będzie czekać największa jak dotąd strefa Xbox. By móc być na miejscu, należy wygrać wejściówkę drogą losowania w ramach specjalnego FanFestu, identycznie jak miało to miejsce u nas w Warszawie.

Xbox Gamescom 2023

W tym roku odbędą się ekskluzywne prezentacje gier takich jak Starfield, Forza Motorsport czy Ara: History Untold. Zobaczymy też bliżej najnowsze zawartości do The Elder Scrolls Online i Microsoft Flight Simulator. Pojawić ma się także ponad 25 nadchodzących tytułów od zewnętrznych partnerów, które gracze będą mogli sprawdzić samodzielnie, w tym między innymi:

  • Payday 3 od Overkill Software i Starbreeze Studio
  • Jusant od DontNod
  • ARMORED CORE VI: Fires of Rubicon od FromSoftware
  • Party Animals od Recreate Games
  • Cyberpunk 2077: Phantom Liberty od CD PROJEKT RED
  • Under the Waves od Quantic Dream
  • Persona 5 Tactica od Sega Atlus

Spodziewać się rzecz jasna możemy również zapowiedzi w abonamencie Game Pass.

Całość zbiegnie się także z 10-leciem programu ID@Xbox, gdzie także pojawi się sposobność by położyć ręce na wybranych tytułach, takich jak Lamplighter’s League, SteamWorld Build czy Lightyear Frontier ale i nie tylko.

Źródło: news.xbox.com, informacja prasowa.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: