Xbox Live Rewards poszerza zasięg!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Usługa będąca na ten moment w niecałych 20 krajach, wchodzi na kolejny rynek. Kto tym razem?

Xbox Live Rewards, znane też jako Microsoft Rewards to jak zapewne spora część z Was wie, program w którym w zamian za uczestnictwo w nim możemy zaoszczędzić trochę drobnych i po przekroczeniu pewnego progu wypłacać je na nasze konto Microsoft. Zależnie od tego co zrobimy otrzymamy tych punktów odpowiednio więcej lub mniej.

Raz w miesiącu czeka krótka ankieta, gdzie za jej wykonanie otrzymujemy 250 punktów, co w przeliczeniu odpowiada 25 centom. Oprócz tego można liczyć na zadania specjalne jak na przykład zakup DLC do wskazanej gry z Games with Gold, tutaj oczywiście przewidziane są nagrody z wyższych progów, dochodzące nawet do 5$, co w przewalutowaniu na nasze PLN’y daje naprawdę całkiem sympatyczny upust.

Jeżeli udało mi się nieco przybliżyć zamysł usługi tym co nie do końca wiedzieli jak to działa, wspomnę jeszcze dla jasności, że Xbox Live Rewards nadal nie jest oficjalnie dostępny w naszym kraju. Tym razem zawitał on w Irlandii. Czy aktualny rozwój programu oznacza szansę, że wreszcie doczekamy się go u siebie, w Polsce? Szczerze na ten moment bym na to nie liczył, chociaż warto wziąć pod uwagę, że nasz oddział Microsoft w widoczny nabrał w ostatnim czasie na tempie. Jednak mimo ciekawych korzyści zdecydowanie nie to powinno być priorytetem. Jak Wy to widzicie, może właśnie czekacie na takie możliwości bez kombinacji w zagranicznych walutach?

Xbox Live Rewards obecnie dostępny jest w Belgii, Brazylii, Francji, Niemczech, Hong Kongu, Irlandii, Włoszech, Japonii, Meksyku, the Holandii, Nowej Zelandii, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, Tajwanie, Wielkiej Brytanii oraz w 50 Stanach Zjednoczonych (w tym Dystrykt Kolumbii (Waszyngton).

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: