Topowi Insiderzy testują już Project xCloud!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Tylko nieliczni, czołowi testerzy zostali wybrani do testów nadciągającej usługi związanej ze streamingiem. Robi się ciekawie!

Chociaż pierwsze publiczne testy miały ruszyć w okolicach października, to już teraz garść Insiderów z kręgu Alpha Skip Ahead oraz testerów systemu Windows ma już przywilej testów tych nowości.

Oczywiście, gdy należycie do programu niejawnych testerów, możecie sprawdzić, czy w centrum również na was nie czeka możliwość wypróbowania gry w chmurze. Dokładne kryteria nie są znane, a funkcja prawdopodobnie i tak nie jest dostępna na naszym regionie.

Gry, które na ten moment można ogrywać zdalnie za pomocą xCloud to między innymi Crackdown 3, Forza Horizon 4, Forza Motorsport 7, Gears of War 4 oraz Disney Adventure. Swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych dzielą się garcze sprawdzający już usługę:

Coraz szersze testy wskazują na to, że Project xCloud jest już coraz bardziej stabilny, a prace nad nim nie zwalniają.

Zdjęcie: twitter.com/IdleSloth1984

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.