Xbox Insider: Sprawdzamy funkcję „Zobacz na telefonie”

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Microsoft nieustannie eksperymentuje z nowościami i usprawnieniami systemu. Właśnie jedno z nich kilka dni temu trafiło do wybranych Insiderów. Oczywiście sprawdzamy!

Od paru dni wybrani testerzy oprogramowania mogą wypróbować w praktyce nową funkcję, czyli „Zobacz na telefonie”. Na czym ona polega? Jej zastosowanie jest bardzo proste, ale może okazać się bardzo przydatne. Opcja ta jest dostępna w wybranych częściach przewodnika.

Gdy tylko udacie się do zakładki z na przykład znajomymi, czatem czy ostatnimi ujęciami, to obok menu przewodnika pojawi się opcja „Zobacz na telefonie”, dokładnie tak, jak na poniższym przykładzie:

Xbox View on mobile

W tym momencie, gdy z tej funkcji skorzystacie, a aplikacja Xbox na Waszym telefonie jest skonfigurowana, otrzymacie powiadomienie push, z możliwością błyskawicznego wyświetlenia danej zakładnik na ekranie telefonu. Nawe wtedy, gdy aplikacja jest wyłączona i działa w tle.

Xbox View on mobile

To pozwoli na przykład na sprawniejsze wyszukiwanie znajomych, odpisywanie na wiadomości, czy zgrabny dostęp do Waszych ujęć z widoku ekranu telefonu. Nie wiemy czy i kiedy ta nowość wejdzie do użytku publicznego, ale jeśli najeżycie do grona Insiderów, możecie sprawdzić, czy już przypadkiem takiej możliwości nie macie. My tak jak już widzie mamy do niej dostęp, a z jej funkcjonowaniem nie ma żadnych problemów.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 7 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: