Już za moment pierwsza fala aktualizacji dla Insiderów!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zaledwie za kilka godzin rozpocznie się pierwsza fala Creators Update dla Xbox One. Ci którzy dostaną uaktualnienie jako pierwsi zostali już wcześniej o tym poinformowani, taką wiadomość przynajmniej ja otrzymałem na swoim koncie. Reszta wszystko otrzyma w najbliższych tygodniach. Co nowego tym razem?

Tak jak już wcześniej zapowiadano Creators Update wniesie udogodnienia pod kątem osób grających zarazem na konsoli jak i PC. Początkowo jednak dość znacząco wygląd ekranu głównego, gdzie zrezygnowano z dużego, głównego kafelka, zastępując go mniejszym. Zmiany nie ominą również przewodnika jak i sposobu jego wywołania. Do tej pory wymagało to dwukrotnego wciśnięcia logo Xbox, teraz wystarczy zrobić to jednokrotnie. Dodatkowo rozbudowany pomocnik pozwoli nam za jego pomocą szybko przejść do jednej z kilku ostatnio uruchamianych gier czy aplikacji.

updated-home_xbox-one

updated-guide_xbox-one

Odświeżony jest również ekran aktualizacji , teraz będziemy widzieć na jakim etapie jest konsola, co może okazac się przydatne w przypadku wolniejszych łącz internetowych. Przyjemnym aspektem będzie zdjęcie odpowiedniej wersji konsoli jaką posiadamy. Kolejną nowością ma być wsparcie dla Dolby Atmos. Dalsze aktualizacje mają przynieść zapowiadane wsparcie dla Beama.

Zdjęcia: www.majornelson.com

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: