Xbox Game Pass Ultimate w cenie 8 złotych za 2 miesiące członkostwa

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Brak aktywnej przepustki pozwalającej na rozgrywki sieciowe i dostarczającej pokaźny katalog gier na Xbox One oraz Windows 10? Korzystaj z nowej promocji Microsoftu!

Microsoft korzysta z wielu okazji, aby przecenić swoje najmłodsze usługi. Wcześniej w promocji ukazywał się Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass, ale odkąd zaprezentowano Xbox Game Pass Ultimate, zniżki otrzymuje właśnie to członkostwo. Dziś o 17:00 czeka nas specjalny odcinek Inside Xbox prosto z europejskich targów Gamescom i w związku z tą imprezą Microsoft przecenia wspomnianą subskrypcję. W sklepie Xbox Xbox Game Pass Ultimate dostępny jest w cenie 4 złotych za miesiąc lub 8 złotych za dwa miesiące członkostwa. Oferta jak zawsze skierowana jest do nowych użytkowników, nieposiadających obecnie XGP Ultimate.

Zobacz również: Nowe gry w Xbox Game Pass na sierpień!

Oczywiście najkorzystniej jest skorzystać z tej drugiej propozycji. Warto pamiętać, że po zakupie Xbox Game Pass Ultimate Wasze konto Xbox Live Gold i Xbox Game Pass zostanie połączone w wersję Ultimate, więc dobrze wcześniej zaopatrzyć się w długoterminową przepustkę Gold. Microsoft pozwala rozszerzyć złotą subskrypcję maksymalnie do 36 miesięcy. Jeśli zdecydujemy się na taki krok, można zaoszczędzić blisko 1500 złotych (różnica pomiędzy zakupem XGP Ultimate na 36 miesięcy).

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl