Xbox Game Pass Ultimate ma łączyć najmłodszą przepustkę z Goldem

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Chcielibyście mieć dwie subskrypcje w jednej, niższej cenie? Być może wkrótce pojawi się w sklepie Xbox.

Ponad pół roku temu Microsoft zaoferował graczom usługę Xbox All Access, w której użytkownicy znaleźli konsolę Xbox One oraz dwa abonamenty: Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass. Ta jednak dostępna jest jedynie na rynku amerykańskim, ale być może inna oferta zostanie wprowadzona również u nas. h0x0d, który nieraz dostarczył ciekawych informacji przed ich oficjalnym ogłoszeniem przez Microsoft, napisał na swoim profilu o nowym programie – Xbox Game Pass Ultimate. Sam Xbox Game Pass kosztuje aktualnie 9,99$ za miesiąc członkostwa (u nas 40 złotych), a już w cenie 14,99$ ma być oferowany z abonamentem GOLD. Licząc w ten sposób, Game Pass i Gold mógłby być dostępny w naszym kraju w cenie 60 złotych, co da oszczędność 9 zł miesięcznie. Zapewne pojawią się także trzymiesięczne, półroczne i roczne rozliczenia, ale tego w tym momencie nie wiadomo. Warto wspomnieć, że jak zawsze Insiderzy otrzymają pierwszeństwo w testowaniu usługi, w cenie 1$ miesięcznie.

 

 

Jak również wiadomo, Microsoft planuje wkrótce udostępnienie wersji Xbox One bez napędu, stawiając na cyfrową dystrybucję. W takim wydaniu powyższa subskrypcja miałaby sens. Prawdopodobnie Xbox All Digital, a może także Xbox Game Pass Ultimate, zostanie zaprezentowany w najbliższym odcinku Inside Xbox.

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: