Co miesiąc w Xbox Game Pass pojawi się pięć nowych tytułów

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowa subskrypcja Microsoftu każdego miesiąca będzie powiększać bibliotekę gier.

Dennis Ceccarelli – człowiek odpowiedzialny za Xbox Game Pass – powiadomił na targach E3, jak będzie wyglądać przyszłość kolejnego abonamentu na gry. Każdego miesiąca czekać ma na nas pięć nowych tytułów, w które będziemy mogli ogrywać w ramach subskrypcji. Produkcje mają być różnorodne tak, aby każdy członek usługi mógł znaleźć coś dla siebie.

Zapewne zastanawiacie się co z tytułami, które mają zmieniać się lub wypadać z listy. O to możecie być teraz spokojni, gdyż do końca listopada nic nie wyleci z aktualnego zestawienia.

»Zobacz również: Sprawdź pełną listę gier w ofercie Xbox Game Pass

Wiele gier zostanie w ofercie na dłużej, aby użytkownicy inwestujący w Xbox Game Pass nie musieli się bać, że za nim skończą ogrywać dany tytuł, to wyleci on z dostępnej biblioteki.

Aktualnie Xbox Game Pass kosztuje 29,99 złotych. Cena jest promocyjna, aby wypromować usługę w Naszym kraju. W późniejszym terminie cena wzrośnie do 39,99 złotych, czyli tyle samo, co koszt w innych krajach.

 

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: