To ostatnie godziny promocji na Xbox Game Pass PC!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jeszcze tylko do jutra subskrypcja XGP dla komputerów będzie dostępna w bardzo okazyjnej cenie. Microsoft przypomina o promocji.

Jeżeli nie posiadacie jeszcze Game Pass’a dla PC i nigdy go nie mieliście, to dziś jest ostatnia szansa, by zdobyć go znacznie taniej.

4 złote. Tyle wystarczy zapłacić za aż trzymiesięczny dostęp do niczym nieograniczonego katalogu zawierającego ponad 100 gier wysokiej jakości na komputery osobiste.

Czas by skorzystać z oferty macie jeszcze do jutra. W piątek cena wróci już do tej regularnej, wynoszącej 56,99 złotych za kwartał lub 18,99 za pojedynczy miesiąc.

Oczywiście, kupując abonament w ramach promocji, możecie zrezygnować z jego dalszego przedłużania w każdej w chwili w ustawieniach konta Microsoft. Nie poniesiecie więc żadnych dodatkowych kosztów, oprócz symbolicznych czterech PLN’ów. Nie musicie także posiadać konta Xbox Live Gold, by grać przez sieć.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA XGP PC ZA 4 PLN

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: