Xbox Game Pass: Co znajdziemy w grudniowej aktualizacji?

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Posiadacie grową przepustkę na konsoli Xbox One? Warto przypomnieć, co czeka użytkowników w grudniowej aktualizacji.

Grudzień już za pasem, a Microsoft wciąż nie ujawnił pełnego zestawienia gier na grudzień 2018 w Xbox Game Pass. Aby jednak dowiedzieć się co nas czeka w przyszłym miesiącu w XGP, wystarczy zerknąć na podsumowanie specjalnego odcinka Inside Xbox – X018 w Meksyku, gdzie zapowiedziano cztery tytuły dostępne już w przyszłym miesiącu.

»Zobacz również: Poznaj ofertę Games with Gold na grudzień 2018

Major Nelson oraz prowadzący imprezę X018 ujawnili planowane premiery w abonamencie Xbox Game Pass. W listopadzie członkowie otrzymali dostęp do Thief of Thieves, Playerunknown’s Battlegrounds, Agents of Mayhem oraz Thomas Was Alone.

Znalezione obrazy dla zapytania inside xbox x018 xbox game pass games list

Według zapowiedzi, na grudzień przewidziane zostały następujące tytuły:

Przypominamy, że wciąż trwa promocja na 1 miesiąc abonamentu w cenie jednej złotówki oraz na półroczne członkostwo w cenie 174,00 zł 87,00 złotych.

Abonament Xbox Game Pass oferuje swobodny dostęp do katalogu ponad 160 pełnych wersji gier. Miesięczna opłata wynosi 39,99 zł. Dodatkowo, gdy będziesz chciał kupić grę na własność, aby korzystać w niej nawet, gdy abonament wygaśnie, wszystkie produkcje ze zbioru są przecenione o 20%, a dodatki o 10%

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl