Stwórz swój wymarzony kontroler: Xbox Design Lab już w Europie!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Tego lata w wielu krajach Europy, a teraz już w Wielkiej Brytanii, w Niemczech i we Francji.

Amerykanie po zeszłorocznej konferencji E3 otrzymali możliwość stworzenie swojego kontrolera w usłudze Xbox Design Lab. Ten udany projekt jest już dostępny w Europie, jednak ograniczony jest aktualnie do trzech państw: Niemiec, Francji i Wielkiej Brytanii. Nowy materiał wideo promujący Design Lab zawiera na końcu małą adnotację, gdzie znajdziemy informację, że tego lata będzie można zamówić również w innych krajach Europy.

Cena jest dość wysoka, ponieważ za autorski model zapłacimy 79,99 euro. Jeżeli usługa wejdzie też do Polski, to za własnego pada przyjdzie nam zapłacić około 350 złotych. Aktualnie polski oddział Microsoftu powiadomił, że nie ma żadnych informacji o uruchomieniu Xbox Design Lab w naszym kraju.

Opcji kreowania jest naprawdę wiele. W sumie znajdziemy aż 8 milionów sposobów! Można wejść tutaj i spróbować stworzyć dla siebie swój indywidualny i wymarzony kontroler.

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: