X One Adapter – czyli jak grać kontrolerem Xbox na innych platformach

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kalifornijska firma uzbierała sumę do realizacji swojego projektu na Kickstarterze.

Brook Design opracował pewien gadżet, dzięki któremu kontroler Xbox One jest kompatybilny z innymi urządzeniami jak PS4, Nintendo Switch czy PC. Czas zbierania datków został ograniczony do 15 października, a tymczasem zespół zebrał już wymaganą sumę 5000$. X One Adapter jest kompatybilny z podstawowym kontrolerem oraz z wersją Elite i działa bezprzewodowo (tylko na PS4 i Switch). Akcesorium posiada także wbudowaną baterię, którą można ładować podczas grania. Pad od Xbox One zachowuje wszystkie swoje funkcje po podłączeniu z inną konsolą/PC, jak działanie zestawu słuchawkowego i mapowanie przycisków.

 

Projekt wciąż możecie wesprzeć i otrzymać produkt, gdy wpłacicie minimum 49 dolarów. Nie ma wątpliwości, że kontroler od Xbox One jest najwygodniejszym padem do grania. Rozwiązanie od Brook Design jest też o wiele tańsze od potrzeby kupowania zamienników, np. Nacon Revolution.

Znalezione obrazy dla zapytania nacon revolution ps4Nacon Revolution dla PS4

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: