Wygraj bilety na Xbox FanFest w Warszawie!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Xbox Games Showcase & Starfield Direct nadchodzi już 11 czerwca a wraz z nim FanFest w Polsce, w Warszwie! Do wygranie bilety!

Wydarzenia Xbox Games Showcase & Starfield Direct nadchodzą wielkimi krokami. Coroczne wydarzenie odbędzie już w 11 czerwca i jak zwykle Microsoft obiecuje, że będzie dużo o grach. Transmisje jak zawsze oczywiście będą do obejrzenia online. O tym wszystkim jeszcze będziemy informować.

Co jednak jest jeszcze ciekawsze i będzie czymś niewątpliwie niesamowitym dla największych fanów to fizyczny event FanFest, który tym razem odbędzie się między innymi Warszawie. Tam także obejrzycie owe wydarzenia ale i spotkajcie najbardziej zagorzałą społeczność graczy z całego kraju na żywo i nie tylko. To także okazja na dodatkowe i ekskluzywne atrakcje, dobrą zabawę oraz jedzenie! Wszystko co najlepsze w jednym miejscu.

Co więc należy zrobić aby mieć szanse zdobyć podwójną wejściówkę? Przede wszystkim musicie mieć ukończone 18 lat oraz aktywne konto Xbox Live. Po spełnieniu tych warunków należy zarejestrować się na stronie registration.fanfest.xbox.com i wypełnić formualrz. Następnie odnaleźć sekcję „FanFest Poland Sweepstakes” i wybrać opcję „OPT IN”, tak by docelowo zmieniło się na „OPT OUT”, jak na poniższym przykładzie (otrzymacie także potwierdzenie na maila). Dalej tylko Trzymać kciuki, wybór jest totalnie losowy. W puli 150 podwójnych wejściówek na imprezę, która odbędzie się 11 czerwca w stolicy Polski.

Xbox FanFest Polska Warszawa

Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej 12 maja 2023. Więcej detali w oficjalnym regulaminie akcji. Organizatorem jest Microsoft.

Zobaczcie, jak rok temu wyglądało Xbox FanFest w Hiszpanii:

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: