Wygaszacz ekranu w najnowszej aktualizacji systemu Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowości w kolejnych aktualizacjach przynoszą funkcję Screensaver.

Posiadacze konsol Xbox One często lubią personalizować swoje motywy, dzięki czemu każde z nich wyglądają oryginalnie i dopasowane są pod gusta właścicieli. Dotychczas ograniczeni byliśmy do ustawienia własnej tapety i zdjęć profilowych, ale to nie koniec, gdyż w najnowszej aktualizacji zobaczymy również wygaszacz ekranu.

Ekran ze streamu Mikea Ybarry

O nowej funkcji nie wspomniano nic na wczorajszej transmisji, jednak domyślać się możemy, że oprócz ekranów uśpienia oferowanych przez Microsoft, będziemy mogli ustawić własne motywy, np. z Naszych screenshotów z ulubionych gier. O szerszym dostępie do aktualizacji dla insiderów nie wiemy jeszcze nic, lecz prawdopodobnie w tym miesiącu reszta graczy otrzyma wspomniane nowości.

Dziwne, że choć od wielu lat w systemie Windows możemy korzystać z wygaszaczy ekranów, to nie pomyślano o wprowadzeniu podobnego rozwiązania na konsoli tej samej firmy.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: