Wydrukuj Xbox Series S / X w skali 1:1. Mini poradnik

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wyczekujecie premiery nowej generacji? Już dziś możecie sprawdzić, czy i jak nowy sprzęt zmieści się pod telewizorem!

Dzięki uprzejmości marki Xbox, gracze mogą przeprowadzić ciekawy eksperyment. Udostępnione bowiem zostały do wydrukowania na papierze, wysokiej jakości makiety obu nadchodzących konsol w skali 1:1. Ci, którzy chcą jedynie się pobawić, mogą skorzystać także z mniejszych modeli, które mogą zostać równie fajną ozdobą pokoju gracza. Poniżej znajdziecie bezpośrednie linki do plików PDF:

Wydrukuj Xbox Series X

Xbox Series X:


Xbox Series S:


Być może zastanawiacie się, jak to zrobić, aby pomyślnie wydrukować konsolę w rzeczywistych wymiarach? Już podpowiadam. Przede wszystkim przyda Wam się program Adobe Acrobat Reader DC. Jeśli go nie macie, kliknijcie by pobrać i zainstalować. Następnie pobierzcie interesującą Was wersje konsoli w skali 1:1 i otwórzcie ją w pobranym programie.

Wybierzcie ikonę drukowania. Następnie w sekcji „Rozmiar i obsługa stron” zaznaczcie „Plakat”. Tak jak widzicie na podglądzie, szablon podzielił się na 9 oddzielnych stron w przypadku Xbox Series S (w przypadku Series X będzie to 12). Upewnijcie się więc, że macie odpowiednio dużo papieru oraz tuszu, zwłaszcza w tym drugim przypadku.

Wydrukuj Xbox Series X

Teraz nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć drukowanie i zabrać się za wycinanie oraz składanie! Polecamy użyć papieru twardszego, technicznego oraz ustawić przed drukowaniem odpowiednio dużą nakładkę, która pomoże posklejać ze sobą poszczególne fragmenty.

Więcej o modelach next-genów dowiecie się na Xbox.com.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: