Wyciekła data premiery Red Dead Redemption 2?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jeśli wierzyć brytyjskim sklepom, to końcem września zagramy w najnowszy tytuł od Rockstar Games.

Wyciekom można wierzyć lub nie, jednak w wielu przypadkach są one często wiarygodne i prawdziwe. Nie inaczej zdarzyło się w jednym ze sklepów w UK, gdzie została opublikowana data premiery Red Dead Redemption 2.

Sklep o nazwie Base oferując pre-order na stronie internetowej zamieścił datę premiery, która przypada na 26 września 2017.  Jak donosi thisgengaming.com nie wydaje się to być ustrzelona tylko data i może być właściwa. Dzień 26.09 przypada na wtorek, kiedy to najczęściej gry mają swoje premiery.

Serwis przepatrzył również pozostałe tegoroczne produkcje, których terminy wydania wciąż nie są znane i nie są one tak sprecyzowane jak w przypadku RDR2.

R* ma to do siebie, że dobrze kryje w tajemnicy swoje projekty, więc ta wiadomość póki nie zostanie oficjalnie potwierdzona, to zostaje jedynie plotką.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: