Zapowiedź WWE 2K18 oraz darmowe granie w WWE 2K17

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowy zwiastun, okładka oraz bezpłatny dostęp do WWE 2K17.

W tym tygodniu oficjalnie dowiedzieliśmy się o kolejnej części wrestlingowej bijatyki. Głównym bohaterem na okładce tytułu od 2K Games jest 31- letni Seth Rollins. Premiera gry odbędzie się 17 października 2017 i już teraz w sklepie Xbox można złożyć zamówienia pre-orderowe. WWE 2K18 otrzyma trzy edycje do wyboru. Dwie z nich zarezerwować możemy już teraz. Standardowa edycja kosztuje aż 309,00 złotych, zaś za Digital Deluxe Edition – zawierające przepustkę sezonową – trzeba zapłacić 418,99 zł.
Każdy kto przed premierą zamówi WWE 2K18 otrzyma dodatkową zawartość, która przedstawiona zostanie w późniejszym czasie. Planowana jest jeszcze edycja kolekcjonerska, której cena i zawartość nie została jeszcze przedstawiona. Gracze nabywając wersję Deluxe i Collector’s Edition zagrają cztery dni wcześniej, tj. 13 października.

Poinformowano również, że gra wyjdzie tylko na Xbox One i Playstation 4, zaś PC-towcy będą musieli poczekać jak zwykle trochę dłużej.

WWE 2K18 Editions Infographic - Standard Deluxe Collectors
Tym samym zauważyć można, że abonenci Xbox Live Gold otrzymali bezpłatny dostęp do zeszłorocznego WWE 2K17. Oficjalnie nie powiadomiono o darmowym trialu lub weekendzie. Najczęściej startuje on od czwartku i trwa do niedzieli. Wkrótce powinniśmy poznać szczegóły, jednak już teraz możemy pobrać słynną bijatykę na konsole Xbox.

Na koniec zobaczcie mroczny zwiastun zapowiadający WWE 2K18, w którym główną rolę oczywiście gra wspomniany Seth Rollins.

 Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: