Wsparcie dla klawiatur i myszek w Xbox One jeszcze w tym roku

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wkrótce czeka na nas rewolucja w obsłudze konsoli.

Podczas GDC 2017 gigant z Redmond przedstawił Xbox Live Creators Program, który umożliwić ma twórcą jeszcze prostszy sposób wydawania gier z funkcja Xbox Live dla Xbox One i Windows 10. Microsoft udzielił również informacji, jakie funkcje systemu Windows będzie można uruchomić na konsoli.
Podczas konferencji Build 2017 zatytułowanej “State of play: Modern game development.” na scenie wystąpił Adrew Parsons, który udzielił kilku obiecujących informacji. Do wspomnianego wcześniej wsparcia możliwości uruchomienia funkcji Windows na Xbox One obiecał również wsparcie dla obsługi klawiatur jeszcze w tym roku.

A co z myszką?

W tej sprawie wypowiedział się Inżynier James Yarrow, który stwierdził, że ta sprawa jest bardziej skomplikowana i „prawdopodobnie nie zadziała”. Jednak Digital Trends poprosiło Persosna o odniesienie się do tej wypowiedzi. Andrew oświadczył, że na początku działanie myszek będzie bardzo ograniczone i tylko kilka modeli otrzyma wsparcie, lecz Microsoft postara się, by z czasem zakres tych modeli rozszerzyć.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 Autor wpisu:

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: