We wrześniu do Xbox Game Pass zawitają kolejne tytuły

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Co takiego zaoferuje tym razem najnowszy abonament Microsoftu?

Co miesiąc do katalogu Xbox Game Pass wpadają różne, nowe produkcje, które nakłonić mają graczy do wykupienia subskrypcji. W sierpniu jego posiadacze otrzymali dostęp do DiRT Rally, Dead Rising 3, Limbo, Ultratron, So Many Me, Metal Slug XX oraz Pharaonic. Trzy pierwsze tytuły są świetnymi produkcjami na Xbox One i naprawdę warto je ograć.

Xbox Game Pass Hero

Wrzesień dostarcza następujące produkcje do abonamentu Xbox Game Pass:

Do usługi Xbox Game Pass zostanie dodane za kilka dni (29 sierpnia) ReCore w edycji definitywnej, co znacznie podnosi zaletę subskrypcji.

Korzystanie z usługi Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold, jednak aby skorzystać z usług sieciowych, to jest on wymagany. Gry dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki cyfrowe, możecie również zakupić na własność ze zniżką, będąc abonentem XGP.

Kolejne miesiące to oczywiście nowe gry w ofercie, a do listopada nie zostaną usunięte inne pozycje. Wciąż możecie kupić abonament w promocyjnej cenie 29,99 złotych.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: