World of Tanks: Modern Armor

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dzisiaj debiutuje nowy tryb, który zawiera spore zmiany. Czy będą to zmiany na lepsze? Poniżej przeczytacie o nowościach które wprowadza najnowsza aktualizacja ważąca 9GB.

Jak dobrze wiemy, czasy zimnej wojny to wyścig zbrojeń między wschodem i zachodem więc nie obyło się bez postępu technologicznego w temacie czołgów. Dzisiaj otrzymujemy dostęp do 18 nowych czołgów ze Stanów Zjednoczonych i Związku Radzieckiego. Oczywiście to tylko początek, ponieważ planowane w przyszłości są kolejne pojazdy jak i kraje.

Menu

Już na wstępie w menu gry będziemy mieli do wyboru tryb II wojny światowej, czyli ten który dobrze znamy i nowy tryb – zimna wojna. Jeśli chodzi o nowe drzewko technologiczne, zostało podzielone na sojusz zachodni i sojusz wschodni. Ciekawą rzeczą jest dobieranie graczy na podstawie epoki i bitwy bez artylerii. Nowy system dobierania został zaprojektowany tak, aby stworzyć bliższe rozgrywki względem poziomu mocy czołgów.

Nowe drzewko to nie tylko nowe czołgi ale i ulepszony widok z 3D na 2D. Jak już mowa o 3D to nie zabrakło zmian dotyczących naszych dowódców. Będą w pełni wymodelowani od stóp do głów. Zobaczymy ich np. w zakładce Pojazdy tuż obok pojazdu do którego są przypisani. Również dotyczy się to znajomych z plutonu – zobaczymy dowódców obok ich czołgów. Po wygranej bitwie, na podium już nie będą tylko same czołgi ale i nasi dowódcy. Ich wygląd będzie różnił się w zależności od okresu z którego okresu będą pochodzić.

Mapy

Obecne mapy mają średnio 1 km na 1 km podczas gdy nowe mapy mają wymiary 1,4km na 1,4km. Jakie to mapy?  Pierwsza z nich to Dezful, czyli mapa pustynna wzorowana na rzeczywistych zdjęciach z irańskich lokalizacji, a stary most na mapie jest oparty na prawdziwym moście w Dezful, który do tej pory jest przejezdny.

World of Tanks

Drugą mapą jest Cao Bang. Jest to mapa dżungli ale posiadająca blok, świątynie jak i pola z których widok jest na większą część mapy.

World of Tanks

Kolejną mapą jest Fredvang, czyli zima w pełnej krasie. Posiada kilka wzniesień jak i lądowisko z którego startują odrzutowce. Nocny klimat będzie zapierał dech w piersiach szczególnie gdy zobaczymy efekt zorzy polarnej.

World of Tanks

Ostatnią nową mapą jest Mannheim, czyli typowa miejska lokalizacja. Gęsto usytuowane budynki, drapacze chmur, autostrada i dwie rzeki – będzie ciekawie.

World of Tanks

Materiały eksploatacyjne

Gdy ktoś uszkodził Waszą gąsienice, nie przeszło Wam przez myśl „jakaś zasłona dymna by się przydała na czas naprawy”? Jeśli tak myśleliście, to się dobrze składa bo dzisiaj zostaje dodana zasłona dymna jak i zestaw łat kadłuba. Znajdziemy je wraz z istniejącymi innymi materiałami eksploatacyjnymi. Jak działa zasłona dymna? Otóż wróg nas widzi ale nie zatrzyma celowania na nas, czyli blokada linii wzroku niczym pojazdu stojącego za budynkiem. Natomiast zestaw łat kadłuba zadba o przywrócenie części uszkodzeń które zadał nam przeciwnik.

Jak dobrze wiecie, w World of Tanks można grać bez dodatkowych opłat, czyli bez konieczności posiadania Xbox Live Gold. Pełna rozpiska nowości jak i naprawionych błędów znajduje się na oficjalnej stronie World of Tanks.

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: