World of Tanks Edycja X bezpłatna w sklepie Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Rozpocznij przygodę z World of Tanks z pakietem czołgów i kontem premium!

Wargaming.net to bez wątpienia lider w kategorii MMO o tematyce wojennej z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu.  Na Xbox One możemy także organizować turnieje, w których rozegramy bitwy o tytuł mistrza i staniemy na szczycie tabeli zwycięzców. na nowej konsoli One X World of Tanks został zaktualizowany do rozgrywek w prawdziwym 4K i w trybie HDR, co jeszcze bardziej potęguje zabawę i zainteresowanie. Grę oczywiście pobierzecie bezpłatnie, ponieważ jest oparta na modelu free-to-play, ale aktualnie można za darmo pobrać pakiet z dodatkowym czołgiem, a także uzyskać trzy dniowe konto premium.

Oferta skierowana jest dla nowych kont i pozwala zaoszczędzić blisko 40 złotych na wspomnianym bonusie. Co daje konto premium w World of Tanks? Wspinaczka po drzewie technologicznym, badanie i kupowanie pojazdów zajmuje trochę czasu, ale nie ma powodu do obaw: ulepszenie swojego konta do premium zwiększa o 50% doświadczenie i kredyty uzyskane w bitwach. Oprócz tego otrzymamy czysty i przestronny garaż.

World of Tanks pozwala także na rozegranie bitw historycznych, gdzie możemy zmienić ich bieg wydarzeń. War Stories jest dostępny całkowicie za darmo i został wzbogacony o dodatkowe efekty audio wizualne. Nowa kampanie została podzielona na dwa wątki fabularne, składające się z trzech rozdziałów. Gracze za wykonane misje zostaną nagrodzeniu dodatkowymi punktami gamescore.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: