Wolfenstein II: The New Colossus – darmowy trial w sklepie Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Brak okazji na przetestowanie najnowszej odsłony Wolfensteina? Do dzisiaj, ponieważ w wirtualnym markecie wylądowała bezpłatna wersja próbna.

Wolfenstein II: The New Colossus został wydany niespełna miesiąc temu, ale nie wszyscy mieli okazję zagrać w popularną, pierwszoosobową strzelankę. Pełną akcji przygodę BJ-a Blazkowicza możecie przetestować za darmo już teraz, popierając próbną wersję gry. Chcecie zawalczyć z nazistami, którzy wygrali II Wojnę Światową? Poniżej znajdziecie link do sklepu Xbox, gdzie pobierzecie tytuł i zagracie bezpłatnie w pierwszą misję.

Jeżeli przekonacie się do zakupu pełnej wersji, to Wasze postępy zostaną zachowane. Warto dodać, że znajomość pierwszej części gry nie jest wymagana, aby odnaleźć się w Wolfenstein II: The New Colossus. Próbny dostęp można sprawdzić również na Playstation 4 oraz komputerach PC, a na Xbox One X zagracie w wysokiej rozdzielczości Ultra HD.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: