Wiosenne promocje w sklepie Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Od jutra powinniśmy spodziewać się super promocji!


Wiadomość ta nie została oficjalnie ogłoszona, ale patrząc na ubiegły rok, to 21 marca był w sklepie Xbox początkiem wiosennych wyprzedaży. Jutro otrzymamy kolejną dawkę Deals with Gold co może przerodzić się w tygodniowe Spring Sale.

Poprzednie (2016) marcowe promocje oferowały ponad 150 tytułów w cenach mniejszych nawet o 60%. Zauważyć można, że Microsoft podnosi procent zniżek nawet do 75% w DwG, więc gry będzie można nabyć o wiele taniej. O ile zeszłoroczna promocja powtórzy się już jutro, to warto sprawdzić stan Waszych funduszy.

Warto nadmienić, że Spring Sale oferowało graczom bez subskrypcji nabycie abonamentu GOLD za 1 złoty. Od jutra z samego rana na naszej stronie znajdziecie wszystkie promocje w polskiej walucie, więc warto zapisać sobie nas w zakładce ulubionych stron. 😉

Przypominamy także o naszym sklepie dla graczy Xbox, w którym możecie nabyć ubrania i akcesoria, a na fanpagu do zgarnięcia jest jedna z koszulek!Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: