Windows 10 bez usługi Xbox Game Pass

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Funkcja Play Anywhere nie bierze udziału w ofercie.

Wczorajsza zapowiedź Microsoftu zrobiła nie lada zamieszanie wśród graczy. Mnóstwo pytań co do usługi można zauważyć na profilach głównych inżynierów platformy Xbox. Jak wiadomo usługa Play Anywhere jest bardzo ważna jeśli chodzi o ekosystem urządzeń MS. Wiele gier pozwala na pobranie dodatkowej kopii gry na konsolę czy komputer z systemem Windows 10.

» Zobacz równie: Darmowy weekend z Battlefield 1

Czy nowość w postaci Xbox Game Pass także łączy obie platformy? Nie w tym przypadku. Ta subskrypcja jest zarezerwowana wyłącznie na Xbox One i w przyszłości na Project Scorpio. Pośród 100 gier dołączonych na start w bibliotece Game Pass znajdzie się garść z tytułów na konsolę Xbox 360. Tu również należy nadmienić, że posiadanie kopii w ramach nowego abonamentu nie daje uprawnień na rozgrywkę na urządzeniu minionej generacji.

Cena usługi wynosi 9,99$ miesięcznie, co nie jest małym wydatkiem w skali roku. Pokusicie się jednak o kolejną subskrypcję?

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: