Wiedźmin 3 z darmową aktualizacją do nowej generacji już 14 grudnia!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Data premiery wyczekiwanej i darmowej aktualizacji Wiedźmin 3: Dziki Gon zapowiedziana. Z Płotką w odświeżonej grafice spotkamy się już 14 grudnia!

Już za zaledwie miesiąc konsole nowej generacji w tym Xbox Series X|S otrzymają całkowicie darmową aktualizację dla dotychczasowych posiadaczy, która zupełnie odmienia wygląd gry, dostosowując ją do współczesnych możliwości. W tym otrzymamy oczywiście krótsze ekrany ładowania, oraz ray-tracing (czekamy na potwierdzanie, czy ten dotyczy także konsola le wszystko na to wskazuje, że tak).

Wiedźmin 3: Dziki Gon Xbox Series X

Do tego do gry trafią darmowe DLC inspirowane serialem Wiedźmin od Netflixa, w tym nowe zbroje i miecze dla Geralta oraz alternatywny wygląd dla wybranych postaci. Wyczekujcie także specjalnego wydania – Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna — te zawierać będzie wszystkie ulepszenia, darmowe DLC a także dodatki: Serca z kamienia oraz Krew i wino. Będzie ją można kupić cyfrowo na konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S i komputery PC. Data premiery wydania pudełkowego zostanie ogłoszona wkrótce.

Ponadto w przyszłości ulepszeń ma się doczekać także wersja gry na konsole Xbox One. Te wniosą wiele usprawnień oraz zawartość nawiązującą do netfliksowej adaptacji.

Pierwszą prezentację odświeżonego wydania Wiedźmin 3: Dziki Gon zaplanowano w przyszłym tygodniu na kanale CD Projekt Red na Twitch w ramach REDstreams.

Źródło: thewitcher.com

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: