Wiedźmin 3 Dziki Gon w jakości Ultra HD na Xbox One X

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

CD Project RED wyciśnie jak najwięcej z nowej konsoli Microsoftu, dostarczając najwyższą jakość rozgrywki.

Za 4 dni w domach wymagających graczy zagości najpotężniejsza konsola do gier tego roku. Jej właściciele nie będą na pewno narzekać na brak gier, które wykorzystają jej moc, aby wyświetlić obraz w 4K i HDR. Jedną z nich będzie Wiedźmin 3, zapewniając natywną rozdzielczość Ultra HD oraz wiele innych usprawnień, takich jak lepsze efekty wizualne, cienie, światło, wyrazistość tekstur i jeszcze większą wydajność. Xbox One X Enhanced spowoduje, że ponownie będziemy chcieli zanurzyć się w pięknym świecie stworzonym przez twórców i Andrzeja Sapkowskiego.

Zmiany będą widoczne także dla graczy nie posiadających telewizorów 4K, o czym zapewnia Jakub Kutrzuba udzielający wywiadu na temat Witcher 3 na konsoli Xbox One X. Nie wiemy jednak, czy tryb HDR będzie również wspierany, ponieważ ta funkcja nie została wymieniona podczas rozmowy.

CD Project RED jak i inni twórcy bardzo chwalą działanie nowego urządzenia Microsoftu, gdzie przebudowa gry jest bardzo prosta, a MS sam w tej kwestii jest bardzo pomocny. Zespół nie musiał bać się o działanie Wiedźmina na One X i mogli skupić się wyłącznie na ulepszaniu i dopracowywaniu szczegółów.

Choć Wiedźmin 3: Dziki Gon został wydany ponad 2 lata temu (19 maja 2015), to wciąż jest jedną z najlepszych gier RPG akcji o niepowtarzalnej historii. Kto z Was zechce ponownie wcielić się w Geralda i bawić się w najlepszej jakości rozgrywki na konsoli Xbox One X?

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: