Dodatkowe dwie darmowe gry w Games with Gold

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Oprócz The Walking Dead Season 2 oraz Assassins Creed Revelations czekają dodatkowe tytuły.


Kwietniowa oferta Games with Gold jest bardzo dobra dla graczy Xbox. Od wczoraj możecie pobrać kolejne tytuły z listy, czyli The Walking Dead Season 2 i Assassins Creed Revelations.

 

Jeżeli mało Wam darmowych gier, to w japońskim oddziale Xbox znajdują się dwie dodatkowe produkcje. Jedna dobrze znana wszystkim gra jest Max: The Curse of Brotherhood. Co ciekawe, tytuł ten po raz siódmy pojawia się w japońskim GwG. W naszym regionie Maxa otrzymaliśmy w czerwcu 2014 roku. O ile nie mieliście okazji zagrać w tą logiczną platformówkę, to powinniście zainteresować się nią. Przygoda potrafi wciągnąć, a trójwymiarowa oprawa graficzna jest całkiem przyjemna.


Kolejnym bezpłatnym tytułem jest The Banner Saga 2. Swoją premierę miał w lipcu 2016 i jest kontynuacją pierwszej części. Jeśli nie graliście w jedynkę, to nie będziecie mieli problemu odnaleźć się w opowiadanej historii. W tym RPG-u spotkamy turowy system walki, który nie jest skomplikowany, ale jednocześnie niebanalny.

baner saga 2 za darmo games with gold
Pobierzecie coś dla siebie z powyższej oferty, czy wystarczą Wam aktualne tytuły Games with Gold?

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: