Wersja próbna Destiny 2 już dostępna bezpłatnie na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Niezdecydowani do zakupu pełnej wersji nowej produkcji od Bungie Entertainment? Wypróbujcie darmową wersję trial.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji aby wejść do świata Destiny 2, to nadarzyła się świetna okazja żeby to zmienić. Twórcy postanowili udostępnić darmową wersję próbną, gdzie sprawdzimy część kampanii i rywalizacji online. W trialu Destiny 2 odwiedzimy Titan – księżyc Saturna oraz Europejską Martwą Strefę, aby wykonać szereg misji, również tych pobocznych. Oczywiście wszelkie zdobyte osiągnięcia i postępy przeniesiemy do pełnej wersji, jeśli zdecydujemy się na jej zakup.

Nie zdobędziemy jednak więcej niż siódmy poziom naszej postaci, ale nie ma za to ograniczeń czasowych. Bungie chce tym samym nakłonić kolejnych graczy do wzięcia udziału w rozgrywce, wcielając się w strażnika ludzkości. Gra otrzyma także wsparcie dla Xbox One X, oferując grafikę w rozdzielczości 4K oraz w trybie obrazu High Dynamic Range.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: