Tylko w ten weekend – Wszyscy herosi w Gigantic będą odblokowani

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Prowadzicie sieciowe walki w oferowanej bezpłatnie produkcji Gigantic? Sprawdźcie najnowsze wydarzenie w grze.

Gigantic to wieloosobowa gra akcji z elementami MOBA, oparta na modelu Free-to-Play z wykorzystaniem mikropłatności. Gra oferuje 16 postaci i kilka plansz, a zabawa polega na przejmowaniu terytorium na mapie, walcząc u boku gigantycznych strażników. Herosów kupujemy za zdobyte w grze rubiny, jednak jest sposób aby zaoszczędzić ich wydanie przed wyborem wojownika. Twórcy w ten weekend dają możliwość wypróbowania każdego z nich bezpłatnie, odblokowując do nich dostęp. Całe wydarzenie potrwa do wtorku (30 października), do godziny 9:00 rano czasu polskiego.

Jeśli jeszcze nie mieliście styczności z Gigantic, to dobra pora aby wypróbować tą wieloosobową strzelankę. Wszystkie inne gry Free-to-Play na Xbox One możecie sprawdzić w tym miejscu i wybrać coś dla siebie z pośród 37 tytułów. Link do pobrania Gigantic znajdziecie poniżej.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: