Wczesny dostęp do kampanii Modern Warfare II

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Już dzisiaj sprawdzimy najnowszą odsłonę serii Call of Duty w trybie singleplayer. Po jej ukończeniu czekają na nas nagrody. Zobaczcie sami!

Gracze, którzy zdecydowali się na zamówienie cyfrowych edycji otrzymali już możliwość pobrania gry, a co z tym idzie w parze, wczesny dostęp do kampanii. Niezależnie od zakupionej wersji gry, czy to wersja standardowa, czy Edycja Skarbca, wszyscy otrzymają możliwość zanurzenia się (i to dosłownie!) w grze.

Deweloperzy z Infinity Ward zdecydowali się wcześniej udostępnić możliwość pobrania gry tak, aby wszyscy gracze zdążyli pobrać grę (na Xbox Series X waży 84,9GB) zanim ruszy dostęp do kampanii, który nastąpi już dzisiaj o godzinie 19.

Jak dobrze wiemy, kampanie w Call of Duty nie należą do przesadnie długich, a wręcz przeciwnie. Tak więc przez osiem dni gracze zdążą ograć ją wszerz i wzdłuż. Modern Warfare II jest kontynuacją historii Modern Warfare (2019) więc jeśli ktoś nie ograł tej kampanii, zachęcamy najpierw do przejścia gry z 2019.

 

Nagrody za ukończenie kampanii

Można powiedzieć, że sama możliwość wcześniejszego dostępu do kontynuacji historii Task Force 141 jest w pewnym sensie niespodzianką. Jednak deweloperzy postanowili nagrodzić graczy za poznanie i ukończenie kampanii. Co dokładnie dostaniemy?

Otóż otrzymamy wizytówkę, emblemat, podwójne doładowania doświadczenia i broni, schemat kultowej broni i czterech operatorów. Wszystko to, będziemy mogli już użyć 28 października, gdy nastąpi oficjalna premiera gry i sprawdzimy tryb multiplayer.

 

Skusiliście się na cyfrowe zamówienie, czy wolicie wydanie fizyczne gry? Dajcie znać!

 

 

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: