Warsaw nadchodzi na konsole!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Już lada moment na konsolach zadebiutuje Warsaw, czyli gra turowa RPG, toczącą się w ostatnich miesiącach II wojny światowej.

WARSAW to wymagająca turowa gra RPG z elementami taktycznymi, której akcja rozgrywa na przestrzeni ostatnich miesięcy II wojny światowej. Gracz wcieli się w rolę Powstańców, gdzie historycznymi ulicami stolicy Polski z 1944 roku weźmie udział w desperackiej walce o wolność.

Tytuł został stworzony przez polskie Pixelated Milk i wydany w zeszłym roku na komputerach. Gra tym razem zmierza na konsole i jest już dostępna w ramach przedsprzedaży w cenie 79,99 71,99 złotych w Microsoft Store. Wydana zostanie już drugiego października.

Konkretne fragmenty z rozgrywki zobaczycie na ponizszym zwiastunie. Nie brakuje tam nam doskonale znanych nazw ulic, czy dzielnic, takich jak Mokotów czy Żoliborz. Bardzo nas cieszy kolejna produkcja osadzona na terenie Polski, tym bardziej, że mamy tu do czynienia z niezwykle ważną tematyką.

Twórcy o grze:
W okupowanym mieście jedyną nadzieję na wolność daje walka do samego końca. Werbuj bohaterów do powstańczych oddziałów, szukaj zapasów oraz broni dla ruchu oporu i staw czoła przytłaczającym siłom wroga, który najechał twój dom.

W tych trudnych czasach wszyscy muszą walczyć do ostatniej kropli krwi – młodzi i starzy, mężczyźni i kobiety, żołnierze i cywile. Poznaj ich intrygujące historie oraz wykorzystaj ich wyjątkowe umiejętności przeciwko okupantowi.

Zmieniaj taktykę, aby posuwać się naprzód. Atakuj z zaskoczenia, zastawiaj pułapki i odwracaj uwagę patroli, by zwabiać wrogie oddziały w wybrane miejsca. Używaj swoich umiejętności z rozwagą, a uda ci się przetrwać.

Razem z powstańcami wyjdź na wiernie odtworzone, niebezpieczne ulice Warszawy z 1944 roku i daj się pochłonąć rozgrywce. Weź udział w wydarzeniach historycznych przeplatanych losowymi zdarzeniami i napisz własną historię tego okupowanego miasta.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: