Warsaw Games Week 2017 – [WIDEO RELACJA]

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Za nami trzecia edycja cieszącego się coraz to większym zainteresowaniem Warsaw Games Week. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć wraz z kamerą!

Ci, którym udało się odwiedzić tegoroczne targi, doskonale wiedzą jak było. Dla tych, którym nie udało się z jakiegokolwiek powodu dotrzeć, odwiedziliśmy hale warszawskiego EXPO XXI w piątek oraz sobotę. Najciekawsze momenty uchwyciliśmy w naszej wideo relacji.

Xbox One X, ten był zdecydowanie największą atrakcją dla przybyłych graczy, świetne, flagowe telewizory od LG, w jakości 4K HDR, z grą Forzą Motorsport 7 uruchomioną na profesjonalnym zestawie z zaawansowaną kierownicą z systemem force feedback, pozwoliło doskonale sprawdzić swoje siły na wirtualnym torze. A nie było wcale łatwo, ale za to jak pięknie!

Równie istotne były zamknięte pokazy, gdzie mogliśmy przez blisko dziesięć minut położyć dłonie na kontrolerze i degustować się najwyższą rozdzielczością, w produkcjach takich jak Assassin’s Creed Origins czy Rise of the Tomb Raider. Nawet na devkitach.

Nie zabrakło też w tym roku Pro Evolution Soccer 2018, Minecrafta, czy Just Dance 2018 z sensorem Kinect. To tylko główne atrakcje z zielonej strefy, gdzie działo się jeszcze więcej. Co takiego, zobaczycie poniżej na naszym nagraniu, gdzie również nie mogło zabraknąć Piotra Szychowskiego, oraz jego ciekawej i wyczerpującej wypowiedzi.

A Wy, byliście? Jakie są Wasze wrażenia? Macie zamiar w związku z nimi odwiedzić Warsaw Games Week w przyszłym roku?

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: