War Thunder (Free-to-Play) zmierza na Xbox One! 4K na Xbox One X

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Gaijin Entertainment szykuje premierę swojej wojennej gry na konsoli Microsoftu.

War Thunder znane jest dobrze użytkownikom Playstation 4, którzy od premiery konsoli otrzymali dostęp do tej gry MMO. Twórcy ogłosili dziś, że produkcja trafi także na urządzenia Xbox, w tym Xbox One X, oferując rozgrywkę w jakości 4K. Wkrótce mamy otrzymać więcej informacji na ten temat, ale Anton Judincew, CEO Gaijin Entertainment, ogłosił:

„Nasi fani pytali często czy War Thunder pojawi się na konsolę Xbox One, a my w międzyczasie intensywnie pracowaliśmy nad zapewnieniem tego doświadczenia. Z radością ogłaszamy że osiągnęliśmy porozumienie z Microsoftem i War Thunder pojawi się na konsole Xbox One oraz Xbox One X”.

Premiera odbędzie się zapewne dopiero w przyszłym roku i zacznie konkurować z World of Tanks. War Thunder także przenosi nas w czasy II Wojny Światowej, ale oprócz czołgów pozwala również na walki w powietrzu i na morzu. W wersji na Playstation 4 udział w bitwach bierze 30 graczy jednocześnie podzielonych na dwie drużyny. Gra stale jest rozwijana, dostarczając coraz więcej maszyn z okresu wojny, dodatków i rozszerzeń.

Podoba Wam się wiadomość o kolejnej grze Free-to-Play na konsoli Xbox One?

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: