War Thunder (Free-to-Play) dostępne od czerwca na Xbox One!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Gaijin Entertainment ma dla nas niespodziankę z okazji dnia dziecka. Od 1 czerwca ma oddać w nasze ręce War Thunder!

AKTUALIZACJA

Twórcy zaprzeczyli sugerowanej dacie w sklepie Xbox, nie podając tym samym terminu wydania. Prawdopodobnie będzie to błąd ze strony Microsoftu.


Oryginalny wpis:

Konkurencyjny produkt dla World of Tanks, który dodatkowo zabiera nas na wojnę w przestworzach i głębokich wodach, pojawił się po cichu w sklepie Xbox. Co prawda War Thunder był już zapowiedziany w minionym roku, nie otrzymaliśmy od tamtego momentu konkretnej informacji na temat wydania na konsole Xbox One. Czujni gracze dopatrzyli się szczegółów, znajdując w sklepie Xbox produkt z ustaloną datą premiery na 1 czerwca.

 

Jak widać, produkcja (jak nas wcześniej zapewniano) zostanie ulepszone dla konsoli Xbox One X, gdzie zaoferuje wysoką jakość rozgrywki w technologii 4K Ultra HD, tryb współpracy i 32 osobowe potyczki. Znany dobrze tytuł użytkownikom Playstation 4 jest produktem free-to-play, wykorzystując system mikropłatności. Oficjalna wiadomość o premierze powinna pojawić się wkrótce.

»Zobacz równieżBattlefield 1943 trafia do we wstecznej kompatybilności. Bezpłatnie dla posiadaczy EA Access

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: