W październiku zobaczymy nowy elitarny kontroler dla Xbox One

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Zamienicie dotychczasowy kontroler Xbox One na profesjonalny gadżet? Ma zostać zaprezentowany na targach gamescom 2018.

Już za kilka dni odbędą się największe targi gier wideo w Europie i jak co roku nie zabraknie występu Microsoftu. Na blogu Xbox możemy się dowiedzieć, że otrzymamy informacje na temat Forzy Horizon 4 , Sea of ​​Thieves i State of Decay 2. Jeśli zajrzycie również na polską stronę Xbox, znajdziemy tam informację, że na gamescom  2018 zostaną przedstawione nowe pakiety, akcesoria i nie tylko.

O nim słyszeliśmy już początkiem roku, kiedy to do sieci wyciekło kilka zdjęć z nowym gadżetem dla Xbox One. Czym ma różnić się następna elitarnego kontrolera? Przede wszystkim będzie posiadać wbudowany akumulator, a na froncie kontrolera znajdziemy trzy diody sygnalizujące poziom naładowania. Szybkie ładowanie ma zaś być zapewnione dzięki standardowi USB-C. Według wcześniejszych informacji, spusty będą regulowane nie w dwóch, ale w trzech opcjach blokady. Otrzymać mamy też trzy profile ustawień do wyboru.

Premiera kontrolera Elite 2 ma mieć miejsce w październiku, a konkretna data ma zostać ujawniona na gamescom 2018, które odbędzie się we wtorek, 21 sierpnia, o godzinie 16:30 czasu polskiego.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: