W październiku zobaczymy nowy elitarny kontroler dla Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zamienicie dotychczasowy kontroler Xbox One na profesjonalny gadżet? Ma zostać zaprezentowany na targach gamescom 2018.

Już za kilka dni odbędą się największe targi gier wideo w Europie i jak co roku nie zabraknie występu Microsoftu. Na blogu Xbox możemy się dowiedzieć, że otrzymamy informacje na temat Forzy Horizon 4 , Sea of ​​Thieves i State of Decay 2. Jeśli zajrzycie również na polską stronę Xbox, znajdziemy tam informację, że na gamescom  2018 zostaną przedstawione nowe pakiety, akcesoria i nie tylko.

O nim słyszeliśmy już początkiem roku, kiedy to do sieci wyciekło kilka zdjęć z nowym gadżetem dla Xbox One. Czym ma różnić się następna elitarnego kontrolera? Przede wszystkim będzie posiadać wbudowany akumulator, a na froncie kontrolera znajdziemy trzy diody sygnalizujące poziom naładowania. Szybkie ładowanie ma zaś być zapewnione dzięki standardowi USB-C. Według wcześniejszych informacji, spusty będą regulowane nie w dwóch, ale w trzech opcjach blokady. Otrzymać mamy też trzy profile ustawień do wyboru.

Premiera kontrolera Elite 2 ma mieć miejsce w październiku, a konkretna data ma zostać ujawniona na gamescom 2018, które odbędzie się we wtorek, 21 sierpnia, o godzinie 16:30 czasu polskiego.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: