Voodoo Vince – genialny klasyk Xboxa wraca jako remaster

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jedna z najlepszych platformówek znów zawita na konsoli Xbox.

Gracze od dawna związani z Xbox-em na pewno znają tytuł jakim jest Voodoo Vince. Zadebiutował on w 2003 roku jeszcze na pierwszej wersji konsoli. Za pierwowzór odpowiada Beep Industries i ta sama ekipa już 18 kwietnia dostarczy nam odświeżoną grę pod nazwą Voodoo Vince Remastered.

Voodoo Vince to trójwymiarowa platformówka, w której wcielamy się w tytułową laleczkę Voodoo o imieniu Vince. Jako eksponat w jednym ze sklepów we francuskiej dzielnicy w Nowym Orleanie zostaje ożywiony przez włamywaczy podczas napadu. Celem włamania był tajemniczy proszek Zombie Dust, który jest źródłem mocy właścicielki sklepu – Madam Charmaine – i ta sama substancja ożywia naszego bohatera.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

Madam Charmaine odgrywa tu ważną rolę, ponieważ naszym celem jest jej odnalezienie. Próbując przeszkodzić bandytą w kradzieży, właścicielka sklepu zostaje ogłuszona i porwana. Łącząc się telepatycznie z laleczką Voodoo czeka nas niemała przygoda.

Ekskluzywny tytuł kosztować ma 15$, czyli w Polsce pojawi się za około 60 złotych. Gra dostępna w usłudze Xbox Play Anywhere, więc bezpłatną kopię otrzymamy również na PC. Remaster to nie tylko nowa grafika ale także od nowa nagrana ścieżka dźwiękowa.

Poniżej zobaczcie jak wygląda rozgrywka udostępniona przez IGN prosto z PAX 2017:Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: