Victrix prezentuje nowego pada i słuchawki dla graczy

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Firma Victrix, należąca do dobrze nam znanej PDP, przedstawiła swój najnowszy kontroler jak i zestaw słuchawkowy dla najbardziej wymagających graczy. Co je zatem wyróżnia?

Każdy gracz wie, że czas reakcji w grach jest bardzo ważny. Im szybciej naciśniemy przycisk, ruszymy analogiem tym szybciej zareagujemy na ekranie. Jednak nasza rekcja to jedno, ale bez dobrego sprzętu przetwarzającego go będzie ona wolniejsza. Firma Victrix wychodzi do graczy ze swoim najnowszym produktem, który reklamuje jako najszybszy na świecie. Mowa o kontrolerze Gambit, który posiada dwa rdzenie, jeden do ultraszybkiego przetwarzania sygnału a drugi do krystalicznie czystego dźwięku.

Pad posiada 5-cio stopniową regulację spustu a do tego w zestawie znajdziemy 14 wymiennych komponentów aby dopasować go najlepiej do danej gry. Dodatkowo za pomocą aplikacji Victrix Control Hub dokonamy personalizacji, gdzie zmienimy mapowanie przycisków, dostosujemy martwe strefy czy skalibrujemy analogi jak i wiele innych jeszcze przydatnych funkcji. Cały zestaw umieszczony jest w eleganckim etui, którego możemy zabrać dosłownie wszędzie. Do pada również została przypisana dożywotnia gwarancja Dolby Atmos, by jeszcze bardziej dostarczyć wrażenia z rozgrywki.

A jeśli już o Dolby mowa, oprócz nowego kontrolera poznaliśmy nowe słuchawki Gambit. Posiadają dźwięk przestrzenny, który dokładnie określi kierunek jak i odległość wrogów co pozwoli nam w porę zareagować. Duże, 50mm przetworniki zapewnią czysty dźwięk z szerokim zakresem dynamiki, potężnymi niskimi tonami jak i wyraźnymi wysokimi. Zamknięta konstrukcja zapewni izolację a miękkie nauszniki komfort podczas długich posiedzeń. Dołączony dwukierunkowy mikrofon z redukcją szumów przekaże naszym kompanom wyraźne to, co mamy do powiedzenia.

Słuchawki posiadają wbudowany akumulator litowo-jonowy 900 mAh ale także kabel o długości 3m. Czułość mikrofonu wynosi -45 ± 3dB, a bateria wystarczy nam na ok. 16h zabawy. Słuchawki są zgodne z Xbox Series X|S, Xbox One i Windows 10.

Kontroler Victrix Gambit wyceniony został na $99.99, a słuchawki na $129.99.

Źródło: wccftech.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: