UWAGA NA FAŁSZYWĄ PROMOCJĘ! NIE DAJ SIĘ NABRAĆ!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Uwaga, przeczytajcie ten wpis koniecznie, uważajcie na fałszywe oferty w sieci i ostrzeżcie swoich znajomych!

O którą ofertę dokładnie chodzi? Mamy na myśli ofertę Xbox One S + Minecraft za 689 zł dostępną na stronie www.mediaconn.pl. Pod żadnym pozorem nie składajcie tam zamówienia. „Sklep” został dopiero co założony i podszywa się pod inną firmę używając jej danych. Sprawa jest już zgłoszona na policję, co widać na ponizszym zrzucie ekranu z portalu społecznościowego.

Sam dziś dałbym się złapać (aż mi głupio, nie dowierzam, że dałem się skusić). Przeszedłem cały proces zakupu z przelewem włącznie. Gdy tylko zatwierdziłem na stronie sklepu wykonanie przelewu, strona się wysypała, a mój koszyk i historia zamówień była pusta, nie otrzymałem również żadnego maila z podsumowaniem zakupu.

Support zapytany o sytuację odparł, że jest to usterka, której są świadomi i nie ma czym się martwić, wszystko jest porządku, a jeśli chcę przyspieszyć proces, to mogę podesłać potwierdzenie zapłaty. Na szczęście w moim przypadku była to transakcja międzybankowa i w porę udało mi się ją anulować. Mało brakowało a zostałbym bez konsoli i pieniędzy. Dodatkowe wątpliwości budzi wysoka opłata za zamówienie płatne u kuriera. Jest to koszt ponad 50 złotych.
Na zdrowy rozum, konsole w takiej cenie rozeszły by się jak ciepłe bułeczki, a te tutaj są dostępne nieustannie od kilku dni – to również daje do myślenia. Nie wspomnę już o licznych niedziałających podstronach na tym adresie, całość wygląda pięknie i ładnie tylko powierzchownie.

Wracając jeszcze do historii mediaconn.pl, to domena ta została założona zaledwie miesiąc temu, na początku maja. Opinie o serwisie w sieci wyglądają na sztuczne, a wszystkie dodane są w przeciągu dwóch czy trzech dni. Oczywiście są to same pozytywne komentarze.

Jeszcze raz ostrzegamy i prosimy o rozmyślne zakupu w sieci. Przekażcie tego posta znajomym, aby nikt się nie dał nabrać, bo po zapłacie konsoli raczej nie zobaczy, pieniędzy być może też.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: