Unravel Two – wersja próbna dostępna dla posiadaczy EA Access

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Włóczasty Yarny znowu potrzebuje Twojej pomocy! Tym razem zasięgnij pomocy u przyjaciela (lub nie) i ukończcie przygodę w kooperacji.

Unravel 2 to jedna z najciekawszych zapowiedzi na wczorajszej imprezie EA Play, a największym zaskoczeniem była premiera gry w momencie jej zapowiadania. Ta kosztuje w sklepie Xbox jedynie 87,99 złotych, a subskrybenci EA Access uzyskują jak zawsze 10% upust, co daje sumę 79,19 złotych.

»Zobacz również: Podsumowanie imprezy EA Play 2018. Co zaprezentowano na konferencji Electronic Arts?

To nie wszystko jeśli chodzi o dodatkowe przywileje subskrybentów EA Access. Posiadacze członkostwa od Electronic Arts zanurzą się w tą niezwykłą przygodę bezpłatnie, dzięki 10 godzinnej wersji próbnej! Jeśli Unravel Two nie widnieje jeszcze w aplikacji EA Access na Xbox One, grę pobierzecie z łatwością za pomocą przeglądarki, korzystając z przycisku poniżej.

EA Access to jedna z najkorzystniejszych subskrypcji na Xbox One, oczywiście o ile jesteście fanami gier od Electronic Arts. To w niej przyznawany jest wcześniejszy dostęp do gier od EA, a nieco później są grywalne w pełnej wersji ramach abonamentu. W ten sposób, po siedmiu miesiącach od premiery, możemy ogrywać Need for Speed Payback, znajdujący się już w skarbcu The Vault.

»Zobacz również: Need for Speed Payback ląduje w bibliotece EA Access!

Nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić jak wygląda Unravel 2? Klimatyczny zwiastun przedstawi Wam kooperacyjną rozgrywkę.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: