Zobacz unboxing Xbox Series X oraz S.

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Embargo zeszło, największe światowe media pokazują więc, co kryją w sobie pudełka z konsolą.

Atmosfera przed startem nowych konsol robi się coraz gorętsza. Jeszcze niespełna dwa tygodnie, a te wylądują w domach graczy. Największe media na świecie, swoje egzemplarze konsol otrzymywały już wcześniej, tak abyśmy my gracze, mieli szerszy wgląd w ten temat przed ich premierą.

Stopniowo dozowane informacje odsłaniają kolejne karty. Dziś o godzinie 15:00 growa branża mogła się podzielić światem wyglądem i zawartością pudełek. Wiemy już, co znajduje się w ich wnętrzu i w jaki sposób zostało zapakowane.

Pudełka obu konsol prezentują się bardzo estetycznie i przyzwoicie, jednak to dopiero przy wariancie Series X czuć ten najwyższy poziom. Poniżej możecie zobaczyć dwa nagrania pochodzące od IGN, gdzie otwierane są obie konsole – Xbox Series X oraz S. Nie oglądajcie więc ich, jeżeli wnętrze opakowań chcecie zostawić sobie na niespodziankę 😉

Xbox Series X

Xbox Series S

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: