UFC 3 oficjalnie zapowiedziane. Zapisz się do bety na Xbox One!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zostań najlepszym zawodnikiem wszech czasów w nowej odsłonie mieszanych sztuk walki od Electronic Arts.

EA oficjalnie przedstawił swój nowy tytuł dla fanów walk MMA, który cechuje się sporą dawką nowych funkcji. W UFC 3 ulepszono tryb kariery, gdzie nie tylko wystarczy pokonywać zawodników w kolejnych pojedynkach, ale musimy dbać też o autopromocję, aby przyciągnąć grono fanów i zaistnieć w mediach. Zaczynając karierę, nasz zawodnik startuje w niższej klasie zawodów, który próbuje dostać się do ligi najlepszych wojowników UFC, gdzie będzie wspinać się po szczeblach kariery.

UFC 3 Hero image

EA Sports chwali się technologią Real Player Motion, dzięki której uchwycono 5000 nowych animacji, co poszerza grę o zupełnie nowy wymiar strategii oraz współzawodnictwa. RPM dodaje tym samym nowe możliwości poruszania się, uderzania i wyprowadzania płynnych kombinacji.

Gracze Xbox One mogą sprawdzić przedpremierowo innowacyjne cechy gry za pośrednictwem bety oferującej 3 tryby gry: UFC Ultimate Team, Fight Now oraz Online Quick Fight. Wydarzenie rozpocznie się 27 listopada i potrwa do 4 grudnia. Wcześniej należy się zarejestrować w tym miejscu.

Na okładce gry znajdziemy popularną ikonę zawodów UFC, Conora „Notoriousa” McGregora, który był inspiracją dla zespołu EA Sports. Nie zabrakło też polskiej reprezentantki, którą jest Joanna Jędrzejczyk, słynąca ze stylu Muay Thai.

UFC 3 trafi na półki sklepowe 2 lutego 2018 roku, a w markecie Xbox można zamawiać przedpremierowe egzemplarze. Ceny zaczynają się od 288,99 złotych (260 zł z EA Access). Decydując się na zamówienie, gracze otrzymają dostęp do UFC 3 cztery dni wcześniej.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: