UFC 2 od EA Sports bezpłatnie przez tydzień na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Posiadacze abonamentu Xbox Live Gold mogą bezpłatnie wypróbować tytuł od EA.

Od wczoraj Microsoft udostępnia razem a Electronic Arts najnowszą odsłonę UFC, aby przekonać graczy do zakupu produkcji. Posiadacze EA Access znajdą grę w skarbcu The Vault (tak samo jak pierwszą część), zaś pozostali mogą nabyć tytuł w sklepie Xbox z 75% zniżką. Promocyjne ceny zaczynają się już od 102,99 zł 25,75 złotych.

Akcja potrwa do wtorku, więc zostało jeszcze sporo czasu na pobranie i rozgrywanie starć pomiędzy najpopularniejszymi zawodnikami MMA.

Jak to zawsze bywa, dostęp przyznany jest jedynie posiadaczom abonamentu Gold. Subskrybenci zagrają w UFC 2 bezpłatnie aż do wtorku, do godziny 9:00 czasu polskiego.

Po obniżce ceny za UFC 2 prezentują się następująco:

EA SPORTS™ UFC® 2

EA SPORTS UFC 2
 102,99 zł 25,75 zł


EA SPORTS™ UFC® 2 Edycja Deluxe

EA SPORTS UFC 2 Edycja Deluxe
179,99 zł 45,00 zł

Przez tydzień przeceniony został także kompletny pakiet do UFC 2, który zawiera pięć największych legend sportów walki: „Żelaznego” Mike’a Tysona, „Legendarnego” Mike’a Tysona, Basa Ruttena, Kazushiego Sakurabę i Bruce’a Lee.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: